Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Melodie z pozytywki
688.jpg

Maluszki uwielbiają piękne melodie płynące z pozytywki. Magiczna moc pozytywek znana jest od lat :) Przy muzyce z pozytywek usypiały nas babcie, rodzice, a teraz my usypiamy nasze maleństwa. 

Delikatne, spokojne dźwięki z pozytywki to świetna metoda nie tylko na "relaks" maluszka, ale również na sen dziecka. Niemowlęta bardzo szybko uspokajają się i usypiają przy spokojnych dźwiękach. Melodie z pozytywki pomagają również uspokoić płaczące dziecko. Potrafią być zbawienne podczas bólu kolkowego u dziecka. 

Pamiętajmy o tym, że muzyka klasyczna ma bardzo pozytywny wpływ na rozwój maluszka. Dlatego pamiętajmy o włączaniu spokojnych, delikatnych melodii przy maluszku :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl