Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka ciążowa dla nienarodzonego dziecka ♡ Rozwój mózgu ♡ Muzyka klasyczna dla dziecka w łonie matki
976.jpg

Muzyka klasyczna dla dziecka w łonie matki

Nasza nowa składanka z muzyką klasyczną to idealna muzyka dla dziecka w łonie matki. Przyjemne dźwięki stymulują pracę mózgu maluszka i przyspieszają jego rozwój. Już w brzuszku mamy dziecko może się rozwijać! Muzyka odtwarzana dzieciom przed urodzeniem ma pozytywny wpływ między innymi na muzykalność i pamięć muzyczną, proces uczenia się, rozwój mowy, lepszy sen i pamięć. Warto puszczać mu wtedy muzykę klasyczną, dzięki której będzie odbierał pozytywne bodźce. Maluszek będzie odczuwał spokój i ukojenie, a jego układ nerwowy pobudzi się do lepszego działania.

Muzyka ciążowa

Mama w wyjątkowym czasie ciąży potrzebuje szczególnego rodzaju relaksu i odpoczynku. Muzyka klasyczna zapewnia bardzo efektywny czas spokoju, a także pomaga się odstresować i pozbyć negatywnych emocji. Dobre samopoczucie mamy wpływa bardzo znacząco także na dziecko. Muzyka klasyczna to doskonały wybór to doskonały wybór zarówno dla przyszłej mamy, jak i dla dziecka w brzuszku. 

 

Polecamy także naszą najnowszą muzykę natury, która usypia niemowlaki. Zapraszamy również na kanał youtube.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl