Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka do karmienia dziecka, Relaks dla mamy i dziecka, Muzykoterapia, Relaksujące wideo dla MAM ♥
960.jpg

Muzyka do karmienia dziecka

Wiele mam ma problemy z karmieniem piersią. Kosztuje ich to dużo stresu i nerwów. Jednym z powodów, które przyczyniają się do problemów z karmieniem może być nadmierny stres i złe samopoczucie mamy. Jednym ze skuteczniejszych sposobów na rozluźnienie i uspokojenie jest muzyka relaksacyjna. Przygotowaliśmy więc specjalną muzykę do karmienia dziecka, która zapewni relaks dla mamy i dziecka oraz pozwoli lepiej poczuć się obojgu. Muzyka również uspokoi maluszka i sprawi, że będzie grzecznie jadł. Dodatkowo do muzyki dołączyliśmy relaksujące wideo dla mam, które pozwoli jeszcze bardzie się odprężyć. 

Relaks dla mamy i dziecka

Uspokajająca muzyka redukująca stres spowoduje, że karmienie dziecka będzie czymś jeszcze bardziej wyjątkowym. Spokojne dźwięki pianina, muzyka klasyczna dla dzieci, muzyka klasyczna dla mam - to idealne połączenie, gwarantujące sukces bezpiecznego i spokojnego karmienia piersią! To również świetna muzyka do odciągania pokarmu, czyli momentu, który dla wielu kobiet jest dość stresujący. Co więcej, nasza muzyka klasyczna pianino nie tylko pomoże w spokojnym karmieniu dziecka, ale także pozwoli maluchowi spokojnie zasnąć. 

<iframestyle="max-width: 100%;" src="//www.youtube.com/embed/2VciKdBZ9Qw" width="1000" height="562" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

Polecamy także naszą najnowszą piękną kołysankę dla dzieci. Zapraszamy również na kanał youtube.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl