Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

MUZYKA DZIĘKI KTÓREJ MALUSZEK KOPNIE W BRZUSZKU :)
696.jpg

Nie możesz doczekać się, aż Twój maluszek będzie kopać?:) Włącz naszą klasyczną muzykę, która sprawi, że Twój bobas zacznie poruszać się w brzuszku. Nie wiesz jakiej muzyki słuchać w czasie ciąży? 
Polecamy spokojną muzykę klasyczną, która ma bardzo pozytywny wpływ na dziecko w brzuchu.
Nie zapominaj również o słuchaniu takiej muzyki, jaką po prostu lubisz.
Dziecko czuje Twoje emocje. Czuje kiedy jesteś szczęśliwa i spokojna i dzięki temu czuje się tak samo jak i Ty :) 
Przeprowadzono wiele badań na podstawie, których wykazano, że słuchanie muzyki klasycznej w ciąży ma rewelacyjny wpływ na dziecko w łonie matki.
Najlepszym dźwiękiem dla dziecka jest oczywiście głos jego mamy. 

Maluszek będzie radośnie ruszał się w brzuchu i delikatnie kopał w brzuch, w rytm muzyki :)

Przekonaj się sama :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl