Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka głębokiego snu dla dzieci. Dzieci usypiają w 3 minuty przy muzyce klasycznej do snu.
868.jpg

Muzyka klasyczna - sposób na sen dziecka

Spokojne, uspokajające dźwięki pianina stwarzają cudowną, wyciszającą atmosferę, która wytwarza idealne warunki do snu. Dziecko, żeby spać spokojnie, potrzebuje czuć się bezpiecznie. Muzyka klasyczna stwarza okoliczności, które będą odpowiednie do głębokiego snu maluszka. Niesamowite dźwięki klasycznych instrumentów mają działanie uspokajające, koją ból i wszystkie złe emocje. Dzięki temu mały człowiek może odprężyć się i zrelaksować, spokojnie zasnąć i odpocząć. Pianino to jeden z najskuteczniejszych intrumentów do usypiania dziecka. Nasza muzyka sprawi, że maluch zaśnie w 3 minuty.

 

Koniec problemów ze snem maluszka

Nasze kojące dźwięki pianina ukołyszą każdego maluszka i pozwolą mu efektywnie odpocząć. Jeśli dziecko cierpi na ból spowodowany kolką czy ząbkowaniem, nasza muzyka pozwoli mu zapomnieć o przykrych dolegliwościach. Jeśli Twoje wieczory z usypianiem są długie, trudne i nie masz już sposobu na sen dziecka, wypróbuj naszą metodę. Muzyka głębokiego snu dla dzieci pomoże Ci odzyskać wieczorny czas dla siebie, a maluszkowi sprawi przyjemność błogiego snu. 

Polecamy także naszę muzykę do stymulacji dziecka w brzuszku mamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl