Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka głębokiego snu - pianino i śpiew ptaków
738.jpg

Szukasz wyjątkowej muzyki do snu dla Twojego dziecka? Nasz utwór z muzyką głębokiego snu to połączenie delikatnego pianina z kojącym śpiewem ptaków. Z naszą melodią Twoje dziecko uśnie w przeciągu kilku minut. Nasza muzyka nie tylko usypia, ale również uspokaja płaczące dziecko. Spokojne i kojące utwory pomagają także podczas bóli kolkowych. 

Nasz utwór pomaga zasnąć nie tylko dzieciom, ale także dorosłym, którzy mają problemy z zasypianiem, lub cierpią na bezsenność. Muzyka natury w połączeniu ze spokojnymi dźwiękami pianina wspaniale relaksują oraz usypiają. 

Życzymy słodkich snów z naszą muzyką głębokiego snu :) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl