Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka klasyczna dla dzieci
454.jpg

Szukasz odpowiedniej muzyki, którą możesz puszczać Twojemu maluchowi na noc? Trafiłeś/aś idealnie ! Stworzyliśmy profesjonalną muzykę głębokiego snu dla dzieci. Przepiękne, delikatne melodie pomogą zasnąć maluchowi.

Muzyka klasyczna dla dzieci

Muzyka głębokiego snu 

Muzyka klasyczna powinna być obecna w życiu dziecka już od najmłodszych lat. Ma bardzo pozytywny wpływ na rozwój oraz samopoczucie dziecka. Poza tym, wzmacnia odporność! A jak wiemy, na etapie pierwszych 1000 dni życia dziecka jest niezwykle istotne. Ponadto, muzyka klasyczna pobudza kreatywność oraz twórcze myślenie. Poprawia koncentrację i zdolności poznawcze. Dlatego warto słuchać razem z dziećmi muzyki klasycznej, nawet przy zabawie. Wybierając odpowiednią muzykę klasyczną dla dzieci warto puszczać dziecku zróżnicowane utwory. Obserwując reakcję malucha możemy wybrać dźwięki, które mają na niego najlepszy wpływ. Jednak nie każda muzyka klasyczna będzie oddziaływała na niemowlaka korzystnie. Należy wybierać łagodne dźwięki, charakteryzujące się dość wysoką częstotliwością oraz harmonią. Tempo odtwarzanego utworu powinno być dość wolne, spokojne.

Muzyka klasyczna szczególnie dobrze oddziałuje na kobiety w ciąży. Dzięki niej są one w stanie się zrelaksować oraz odprężyć. Muzyka ma również wpływ na życie płodowe dziecka oraz pomaga w jego dalszym rozwoju. Oprócz tego, słuchanie muzyki klasycznej to idealny sposób na komunikowanie się z naszą nienarodzoną pociechą :).

Muzyka klasyczna ma bardzo dobry wpływ na sen dziecka. Spokojne melodie wyciszają malucha, po czym dziecko usypia i śpi spokojnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl