Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka Klasyczna Dla Dzieci BACH - Dziecko zaśnie po 2 minutach
780.jpg

Nasza przepiękna muzyka klasyczna zapewni Twojemu maluszkowi spokojny i długi sen. To bardzo usypiająca muzyka dla dzieci, dzięki której Twoje dziecko nauczy się samodzielnego zasypiania. Odpowiedni rytuał snu dziecka jest bardzo ważny, dołącz do niego tą piękną muzykę relaksacyjną dla dzieci, a usypianie dziecka będzie jeszcze łatwiejsze. Muzyka klasyczna to rewelacyjna kołysanka dla każdego dziecka. Przy tym utworze każdy malec zaśnie w niewiarygodnie szybkim czasie. 

Muzyka klasyczna dla dzieci Bach to wspaniała muzyka głębokie snu dla każdego malucha. Doskonale wycisza przed snem. Dodatkowo utwór ten pomoże się uspokoić każdemu dziecku. Zapewnia zdrowy i nieprzerwany sen. Najmłodsi uwielbiają zasypiać przy pięknej muzyce. Takie utwory doskonale wpływają na rozwój dziecka. Pobudzają ich wyobraźnię oraz poprawiają słuch. 

Polecamy również naszą Muzykę klasyczną dla dzieci oraz nasz kanał LULANKO 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl