Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka klasyczna dla dzieci | Muzyka Do Snu | Pianino Do Snu | Muzyka klasyczna dla niemowląt
774.jpg

Muzyka klasyczna dla dzieci to doskonały utwór do usypiania maluszka. Kojące dźwięki pianina wspaniale odprężają i pomagają zasnąć każdemu. To rewelacyjny utwór dla rodziców, którzy nie wiedzą jak szybko uśpić dziecko. Nasza przepiękna muzyka relaksacyjna do snu pomoże każdemu zasnąć w kilka minut. Dodatkowo jest to bardzo uspokajająca muzyka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. 

Muzyka klasyczna dla niemowląt nauczy Twoje dziecko samodzielnego zasypiania. Jest to także wspaniała muzyka głębokiego snu dla dzieci. Nasza muzyka klasyczna zapewnia dziecku spokojny i głęboki sen. Usypianie dziecka przy delikatnych dźwiękach pianina jest bardzo proste i niewiarygodnie relaksujące. Dodatkowo nasza muzyka może towarzyszyć dziecku podczas całej długości snu. Zagłuszy wówczas wszelkie inne obce dźwięki, które mogłyby obudzić maluszka. 

Polecamy także 12-godzinną wersję dźwięków pianina i morza. Relaksacja w przedszkolu przed snem. Wyciszająca muzyka i usypiające morze, a także to wyjątkowe pianino do snu.

Pianino i morze 🎶💦 Relaksacja w przedszkolu przed snem 💤 Wyciszająca muzyka i usypiające morze 💤

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl