Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Skrzypce muzyka głębokiego snu dla dzieci, Muzyka klasyczna dla niemowląt do snu, spokojne melodie
922.jpg

Muzyka głębokiego snu dla dzieci

Wszystkie znane kołysanki znudziły się już zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku? Muzyka klasyczna do snu to najczęściej jedynie dźwięki pianina? Przygotowaliśmy dla niemowlaków coś specjalnego - muzykę do snu, graną na skrzypcach. Spokojne i łagodne dźwięki muzyki klasycznej ukołyszą i uśpią malucha, pozwalając jego organizmowi się odprężyć. Dziecko, słuchając pięknych dźwięków skrzypiec będzie mogło bardzo łatwo się uspokoić i wyciszyć, by w konsekwencji zasnąć spokojnym i długim snem. Nasz utwór to muzyka głębokiego snu, która zapewnia maluchowi błogi sen i pozwala mu przespać całą noc bez przebudzeń. Muzyka klasyczna jest również wspaniałym stymulatorem dziecięcego mózgu - rozwija wyobraźnię i zdolności uczenia się. 

Muzyka klasyczna dla niemowląt

Malutkie dzieci, ucząc się dopiero tego świata, potrzebują poczucia bezpieczeństwa. Łagodne dźwięki muzyki klasycznej otulają niemowlaka i uspokajają go, dzięki czemu dziecko czuje się komfortowo i bezpiecznie. Muzyka pomaga również uśmierzyć dziecięcy ból kolki czy ząbkowania. Zapewnia niemowlakowi odprężenie i relaks, przez co maluch może zapomnieć o dyskomforcie. Muzyka klasyczna, którą przygotowaliśmy dla dzieci, to także bardzo przyjemne dźwięki dla rodziców. Przy nich mama czy tata, usypiając dziecko, również może zrelaksować się i odprężyć, korzystając z chwil spokoju.  

Posłuchaj także muzyki głębokiego snu dla dzieci, wprowadzającej maluszki w słodki i spokojny sen. Odwiedź nas również na naszym kanale na YouTube! :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl