Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Lulanko otrzymało e-Gazelę Biznesu 2019
432.jpg

W 2019 roku znaleźliśmy się na pierwszym miejscu prestiżowego rankingu e-Gazele Biznesu 2019 w województwie małopolskim. Nagroda ta jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ to pierwsze tak duże wyróżnienie dla naszej firmy. Ranking e-Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. 


 Więcej o E-Gazele 2019 na -> Puls Biznesu


Przez ostatnie 5 lat nasze szumy pomogły usnąć niemal 150 milionom dzieci z całego świata. Nasz kanał subskrybuje już ponad 337 000 rodziców. Od początku założenia firmy do teraz, czas oglądania naszego kanału wynosi: 4 405 229 651 minut, czyli ponad 8375 lat!

Firma Lulanko działa od 2014 roku. Nasze ,,Lulankowe dziecko'' ciągle się rozwija - pracuje nad tym silny LULANKOWY TEAM :)!

Dziękujemy !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl