Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Baby Shark Dance | Sing and Dance! | @Baby Shark Official | PINKFONG Songs for Children
754.jpg

Baby Shark Piosenka Dla Dzieci

Baby Shark to niezwykle taneczna piosenka dla najmłodszych. Dzieciaczki uwielbiają śpiewać i tańczyć razem z postaciami na teledysku. To świetna piosenka dla dzieci do przedszkola. Każde dziecko będzie chciało się przy niej bawić wspólnie z przyjaciółmi. Dodatkowo jest to bardzo integracyjna piosenka dla najmłodszych. Piosenka opowiada o rodzinie rekinów. Dzieci po kolei przedstawiają każdego członka rodziny: baby shark, mommy shark, daddy shark, grandma shark, grandpa shark. 

Baby Shark to wspaniała zabawa dla całej rodziny. To idealna piosenka do tańca dla dzieci. Dzięki niej najmłodsi pogimnastykują się wspólnie z bohaterami teledysku. Zabawa z dziećmi w rekina to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem. Gotowi na wspólną zabawę? 

Zaczynamy: Baby shark doo doo doo doo doo doo ... :) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl