Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Energiczna i wesoła muzyka do zabawy dla dzieci | Dzień Dziecka 2021 | Tło muzyczne do zabawy
936.jpg

Energiczna i wesoła muzyka do zabawy dla dzieci

Stworzyliśmy idealną plailistę z piosenkami dla dzieci! To świetna muzyka dla energicznych i ruchliwych maluchów, które lubią tańczyć i bawić się z muzyką. Playlista doskonale sprawdzi się jako tło do zabawy dla dzieci. Podczas deszczu dzieci się nudzą? Włącz im muzykę, która je rozweseli i sprawi, że będą miały energię do zabawy. 

Tło muzyczne do zabawy

Muzyka, którą przygotowaliśmy doskonale sprawdzi się jako tło do zabawy - można wykorzystać ją do zabawy z balonami, zabawy w krzesełka, zabawy w pająka i muchy i wielu innych. Nasza muzyka sprawdzi się również na przyjęcie urodzinowe dla dzieci, kinderparty. Możecie również urządzić przyjęcie z okazji Dnia Dziecka! Radosne melodie spodobają się szczególnie wszystkim przedszkolakom. Z naszą playlistą wesoła zabawa jest gwarantowana! 

Polecamy również naszą zabawę taneczną dla dzieci oraz kanał na YouTube - znajdziecie tam więcej propzycji dla dzieci. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl