Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

FIKU MIKU NA NOCNIKU
522.jpg

FIKU MIKU NA NOCNIKU to edukacyjna piosenka dla dzieci o ,,odpieluchowaniu''. Przedstawiamy historyjkę małego chłopca, który otrzymał swój pierwszy nocnik od rodziców.

Przejście z pieluszek na nocnik nie jest łatwe. Dziecko może się zrazić lub być niechętne i przestraszone zmian. Niezwykle ważne w tym okresie jest wsparcie i spokój rodziców. Nie powinni oni wywierać presji na dziecku ani wywierać zbyt silnego nacisku. Powinni przede wszystkim wspierać dziecko i pocieszać po jakimkolwiek niepowodzeniu. Należy pamiętać, że każde dziecko jest inne. Jednemu przejście z pieluszek na nocnik przyjdzie szybko i z łatwością, a inne potrzebuje więcej czasu.

Fiku Miku na nocnik to bardzo pomocna w okresie odpieluchowana piosenka dla Waszych maluszków. Pokaże dzieciom jak należy korzytać z nocnika. Muzyczka jest niezwykle barwna i dynamiczna, dzięki czemu przyciągnie uwagę dzieci.

Zaśpiewaj juz teraz razem z nami: 

Robi siku na nocniku każdy duży brzdąc 

Fajny prezent od rodziców twój prywatny tron 

Kiedy zechce ci się siku siadasz na nim i 

Pieluch nie potrzeba ci więc wygrywasz ty! 

 

FIKU MIKU, NA NOCNIKU SIU-SIA BRZDĄC 

Si Si FIKU MIKU, NA NOCNIKU SIU-SIA BRZDĄC  

FIKU MIKU, NA NOCNIKU SIU-SIA BRZDĄC Si Si 

 

Nie jest to tak trudna sprawa jak wydaje się 

Wiesz gdzie nocnik, biegniesz, siadasz w mig po sprawie jest 

Gdy nie uda się od razu nic nie stanie się 

Trening zawsze czyni mistrzem w końcu uda się!

 

FIKU MIKU, NA NOCNIKU SIU-SIA BRZDĄC

Si Si FIKU MIKU, NA NOCNIKU SIU-SIA BRZDĄC 

FIKU MIKU, NA NOCNIKU SIU-SIA BRZDĄC Si Si

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl