Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Polskie Piosenki Dla Dzieci - Zestaw Piosenek Po Polsku od LULANKO
790.jpg

Polskie piosenki dla dzieci to doskonała składanka dla każdego maluszka. To tradycyjne piosenki dla dzieci takie jak Czarny Baranie, Stokrotka, Kosi Kosi Łapci, Żabka Mała, Dziadek Farmę Miał, Panie Janie czy Jedzie Pociąg Z Daleka. Każde dziecko fantastycznie się przy nich bawi. Przedszkolaki uwielbiają je śpiewać i do nich tańczyć. To doskonała zabawa dla całej rodziny. Idealnie sprawdzają się jako integracyjne piosenki dla dzieci. 

Zestaw Piosenek Po Polsku od LULANKO to także składanka nowoczesnych piosenek dla dzieci takich jak Koła Autobusu Kręcą Się, Rodzina Palców, Jadą Jadą Misie, Piosenka o Piesiu czy Cztery Słonie. Są to doskonałe piosenki dla dzieci do wspólnej zabawy i integracji. Utwory te uwielbiane są przez dzieci na całym świecie. Piosenki dla najmłodszych wspaniale rozwijają dzieci oraz pobudzają ich wyobraźnię. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl