Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

STARY NIEDŹWIEDŹ MOCNO ŚPI
266.jpg

Każdy z nas zna i pamięta zabawę w STARY NIEDŹWIEDŹ MOCNO ŚPI. Jest to jedna z najpopularniejszych polskich piosenek do zabawy z dziećmi. Świetnie bawi i integruje przedszkolaki jak i starsze dzieci. Uwielbiają się w nią bawić w przedszkolu, w domu z rodziną oraz na podwórku z przyjaciółmi. Piosenka stary niedźwiedź mocno śpi to idealna piosenka dla małych dzieci na przyjęcie urodzinowe lub każde inne. Często nazywana jest piosenką przedszkolna, która pobudza rozwój dzieci. Ta piosenka to hit dla dzieci, który zapamiętają już na całe życie. Piosenka ta przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Przekonaj się sam! 

Warto, by rodzice zaangażowali się w zabawę z pociechami. Wspólne spędzanie wolnego czasu buduje więzi oraz dobre relacje, co ma ogromny wpływ na rozwój emocjonalny dzieci. Poza tym, słuchanie i śpiewanie piosenek rozwija obydwie półkule mózgu, co przekłada się na wszystkie nabywane umiejętności. Warto zatem wspierać rozwój maluchów również podczas zabawy !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl