Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Dlaczego rodzice wybierają Jajko Usypiajkę dla swojego dziecka?
Dlaczego rodzice wybierają Jajko Usypiajkę dla swojego dziecka?

Gdy w domu pojawia się dziecko, życie rodzinne wywraca się do góry nogami. Ostatnie, o czym marzą zmęczeni rodzice, to problemy ze snem maluszka, dlatego chętnie decydują się na produkty ułatwiające dzieciom zasypianie. Już nasze babcie zauważyły, że pewne dźwięki działają szczególnie wyciszająco na niemowlęta – taki jest m.in. biały szum. Produkty emitujące szumy różnego rodzaju można spotkać dziś niemal w każdym sklepie dziecięcym. Przykładem takiego gadżetu jest nasze Jajko Usypiajka, czyli idealny prezent dla niemowlaka. Dlaczego rodzice chętnie wybierają Jajko Usypiajkę dla swojego dziecka?

Jakie jest Jajko Usypiajka?

Jajko Usypiajka to hit, który doceniony został już przez wielu rodziców. Znajdziemy tutaj nie tylko biały szum, ale aż 6 różnych kojących dźwięków, które pomagają dzieciom zasnąć. Zaliczyć można do nich:

W Jajku Usypiajce rodzaj dźwięku można dobrać do preferencji dziecka – niektóre maluszki lepiej zasypiają przy kołysance, inne przy dźwiękach bicia serca, a jeszcze inne przy szumie deszczu. Głośność dźwięku emitowanego przez Jajko Usypiajkę również można łatwo dostosować do preferencji dziecka, poziomu hałasu w jego otoczeniu, a także do odległości Jajka Usypiajki od maluszka. To doskonały prezent dla niemowlaka, ponieważ regulacja głośności sprawdzi się nie tylko w domu, ale również gdy zabieramy Jajko Usypiajkę ze sobą na spacer wózkiem lub na wycieczkę samochodem. Gadżet zasilany jest baterią litową, która ładuje się zaledwie w 3 godziny, więc w czasie aktywności dziecka szybko jajko Usypiajkę naładujemy. 

śpiące - dziecko - z - jajkiem - usypiajką- białe szumy - dla niemowląt - dźwięki - do - snu - dla - dzieci

Dlaczego rodzice chętnie wybierają Jajko Usypiajkę?

Niezawodna w Jajku Usypiajce jest funkcja czujnika głosowego. To właśnie dzięki czujnikowi głosowemu Jajko Usypiajka uruchamia się automatycznie, kiedy maluszek obudzi się w nocy. Aktywowany prezent dla niemowlaka zaczyna odtwarzać biały szum lub inny dźwięk ułatwiający dziecku ponowne zaśnięcie, jeszcze zanim rodzic zdąży się wybudzić. Dzięki temu, że funkcja działa natychmiastowo, w większości przypadków dziecko nie wybudza się wystarczająco mocno i często po prostu zasypia samodzielnie, bez konieczności ingerencji rodzica. Jest to również bardzo ważne przy nauce samodzielnego zasypiania. Dziecko, które szybko zrozumie, że rodzic nie jest mu niezbędny, by ponownie zasnąć, będzie mieć w przyszłości mniejsze problemy przy nauce samodzielnego zasypiania w łóżeczku.

Inne zalety Jajka Usypiajki, które doceniają rodzice

Rodzice chętnie wybierają nasze Jajko Usypiajkę również dlatego, że wykonane jest ono z materiałów, które łatwo utrzymać w czystości. W przeciwieństwie do pluszowych zabawek tego typu, Jajko Usypiajka to prezent dla niemowlaka, który nie brudzi się i nie wymaga czyszczenia. To wbrew pozorom bardzo ważne, ponieważ dzięki temu, że nie ma potrzeby jego prania, przywiązane do zabawki dziecko nie musi czekać, aż materiał wyschnie. Wysokiej jakości materiały to jednak nie tylko łatwość utrzymania Jajka Usypiajki w czystości, ale również brak narażenia na pogniecenie czy inne urazy mechaniczne. Bez wątpienia na uwagę zasługują również niewielkie wymiary Jajka Usypiajki, dzięki którym ta niesamowita pomoc do usypianiu dzieci bez problemu zmieści się w każdej torebce, a także praktyczny uchwyt pozwalający na przypięcie Jajka Usypiajki do wózka, nosidełka, czy też ramy łóżeczka.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl