Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

JAK ZROBIĆ JEŻYKA Z PLASTELINY I ZAPAŁEK?
680.jpg


Czy Twój maluszek lubi bawić się plasteliną? Jeżeli tak to świetnie! Mamy dla Was nowy kapitalny pomysł na lepienie z modeliny - a jest to przesłodki jeżyk! 

Czego potrzebujecie?

1. Plasteliny / Modeliny

2. Zapałek

3. Chęci i chwili czasu :) 

Jak ulepić jeżyka z plasteliny krok po kroku - zobaczycie w naszym najnowszym filmie. Nagraliśmy dla Was prosty filmik, w którym zobaczycie po kolei jak stworzyć przeuroczego jeża! Zachęcamy do ulepienia całej rodzinki jeżyków:)  

Prace manualne są niezwykle ważne i wartościowe dla dzieci. Mają bardzo pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Pobudzają jego wyobraźnię oraz kreatywność. 

Pamiętaj o wspólnej zabawie z dzieckiem. Oczywiście maluch świetnie spędzi czas lepiąc i bawiąc się sam, ale...będzie bawił się jeszcze lepiej lepiąc razem z mamą, tatą, babcią, dziadkiem etc... :) Wspólne spędzanie czasu z maluchem wykonując przeróżne prace plastyczne to rewelacyjny sposób na zabawę z dzieckiem w domu :) 

Przekonajcie się sami!:)


Zapraszamy Was do obejrzenia innych naszych filmów "Jak ulepić z plasteliny...?"
M.in.:

Jak ulepić sowę z plasteliny?

Jak ulepić muchomora z plasteliny?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl