Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

KORZYŚCI DLA TWOJEGO DZIECKA I ZABAWA W JEDNYM - RYSOWANIE Z NIEDŹWIADKIEM
140.jpg

Dla dziecka nauka rysowania z niedźwiadkiem to fajna zabawa, jednak okazuje się, że jest również nauką poprzez zabawę. Dla mniejszych dzieci może być nauką koordynacji, właściwego trzymania kredki, reagowania na polecenia, dla większych to nauka kolorów, kształtów oraz rozwijanie zdolności manualnych.

Od teraz skończy się: „mamo, narysuj mi kotka”. Twoje dziecko narysuje go samo, a rysowanie sprawi mu wiele radości. Oczywiście, zawsze możesz mu pomóc, doradzić, zaproponować inne kolory lub dorysować dodatkowe elementy. Czas, który dziecko spędza rysując możesz wykorzystać również dla siebie. Wiemy, jak bardzo te minuty (a może i nawet godziny) mogą być cenne dla rodzica.

Rysowanie rozwija również niezwykle wyobraźnię dziecka. Możliwość tworzenia czegoś etapami na pewno zainteresuje Twoje dziecko. Wszyscy wiemy, ze niezależnie od zdolności każde dziecko uwielbia rysować. Być może nauka rysowania z niedźwiadkiem obudzi w Twoim dziecku nowe zainteresowania, nową pasję. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl