Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Malujemy domek muchomorek krok po kroku! Kreatywna zabawa dla dzieci, nauka malowania dla dzieci
914.jpg

Kreatywna zabawa dla dzieci

Malowanie to bardzo często wybierana zabawa, zarówno dzieci, jak i rodzice bardzo ją lubią. Jednak po pewnym czasie zwykłe malowanie farbkami może nie być już tak ekscytujące. Mamy dla Was coś, co jest jednocześnie proste, ale też kratywne i ciekawe. To łatwy sposób na urozmaicenie sobie zwykłego malowania pędzlem. Przygotowaliśmy filmik, w którym malujemy domek muchomorek krok po kroku, ale nie pędzlami, nie kredkami, a... patyczkami do uszu! Jeśli jeszcze nie próbowaliście z dzieckiem malować patyczkami do uszu - koniecznie zobaczcie, jakie to fajne! To kreatywna zabawa dla dzieci, która rozwinie wyobraźnię oraz zapewni wspaniale spędzony czas!

Domek muchomorek krok po kroku

Nauka malowania dla dzieci może być jeszcze bardziej przyjemna z naszym najnowszym filmikiem. Pokazujemy w nim jak namalować domek muchomorek patyczkami do uszu. Ta zabawa może być fantastycznym sposobem na spędzenie wartościowego czasu rodzica i dziecka. Zarówno młodsze, jak również starsze dzieci mogą odnaleźć w malowaniu patyczkami swój sposób na zabawę. Ten rodzaj malowania bardzo uspokaja i ćwiczy koncentrację dziecka. To bardzo dobra zabawa na spokojny wieczór z dzieckiem, które miało bardzo aktywny dzień. Do zabawy będziecie potrzebować tylko bloku rysunkowego lub technicznego, farb (najlepiej akrylowych) oraz patyczków do uszu :) 

Polecamy Wam również nasz najnowszy filmik, w którym pokazujemy jak namalować drzewko patyczkami do uszu. Odwiedźcie również nasz kanał YouTube!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl