Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

█▬█ █ ▀█▀ Zabawa taneczna dla dzieci - Taniec dla dzieci z pokazywaniem - Zabawa gimnastyczna
934.jpg

Zabawa taneczna dla dzieci

Dzieci uwielbiają skoczną muzykę i taniec! Szczególnie kochają naśladować postaci, które śmiesznie się ruszają i tańczą. Taniec dla dzieci z pokazywaniem zachwyci maluchy, które bardziej niż kiedykowliek potrzebują ruchu i aktywności. Taniec dla dzieci z pokazywaniem to świetny sposób na to, by zachęcić przedszkolaka do ruchu. Dziecko będzie świetnie bawić się z naszymi tańczącymi zwierzętami i śmiesznymi postaciami. 

Taniec dla dzieci z pokazywaniem

Deszczowe popołudnie nie pozwala Wam spędzić aktywnego czasu na zewnątrz? Możecie poruszać się w domu! Zabawy taneczne są świetnym sposobem na spędzenie czasu wspólnie z dzieckiem. To również fantastyczny pomysł na zabawę integrującą. Dzieci będą wspólnie śmiać się i tańczyć razem ze zwierzakami, ruszającymi się na ekranie: myszką, nosorożcem, kotem i innymi postaciami. Przy wygłupianiu się ze śmiesznymi tańczącymi zwierzętami dziecko będzie śmiało się w głos. Zatańczcie z nami i bawcie się dobrze! :)

Zobaczcie również nasz pomysł na laurkę dla mamy oraz odwiedźcie nasz kanał YouTube - Lulanko!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl