Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Dziecko zasypia podczas jazdy samochodem? Włącz szum autostrady do snu!
Dziecko zasypia podczas jazdy samochodem? Włącz szum autostrady do snu!

Szum jazdy samochodem

Czy Twoje dziecko zasypia podczas jazdy samochodem? Włącz szum autostrady do snu! Oszczędzisz wiele czasu i benzyny! Nie będzie trzeba ubierać malucha, wsadzać go do fotelika, a później śpiącego przenosić do łóżeczka. Przy takich dźwiękach dzieci czują się bezpiecznie i są spokojne, dlatego bardzo łatwo zasypiają i nie budzą się w nocy. 

Dziecko zasypia w kilka minut! 

Od teraz nie musicie już zabierać maluchów na nocne wycieczki samochodowe! Wystarczy włączyć jazdę samochodem po autostradzie na YouTube i cieszyć się spokojną nocą maluszka!

Serdecznie polecamy także bardzo skutecznie usypiające dźwięki kulek newtona! Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl