Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Dźwięk ulewy do spania - Nie ma nic lepszego niż dźwięk deszczu do snu - Wyciszający odgłos natury
Dźwięk ulewy do spania - Nie ma nic lepszego niż dźwięk deszczu do snu - Wyciszający odgłos natury

Dźwięk ulewy do spania

Jak myślisz jaki wyciszający odgłos natury sprawdza się doskonale do snu? W przygotowanym wideo poznasz dźwięk ulewy do spania, a przecież że nie ma nic lepszego niż dźwięk deszczu do snu! Dlatego warto zastosować szum do spania dla dzieci jeśli Twój maluszek grymasi i nie chce zasnąć! Usypiający dźwięk deszczu najpierw pozwoli Twojemu dziecku się uspokoić, a już po kilku minutach padający deszcz do snu pozwoli mu na spokojny sen! Usypianie dzieci wcale nie musi być trudne! Wystarczy znaleźć przygotowany szum do spania dla niemowlaka, aby poczuć jako rodzic prawdziwą ulgę! Koniecznie włącz maluszkowi opady deszczu na sen, a ta i każda następna noc będzie przez Was w pełni przespana!

Nie ma nic lepszego niż dźwięk deszczu do snu - Wyciszający odgłos natury

Jeżeli chcesz przespać całą noc z malutkim dzieckiem to nie ma nic lepszego niż dźwięk deszczu do snu! Biały szum dla niemowląt to wyciszający odgłos natury, który pozwoli Twojemu dziecku na pełny relaks! Najpierw odgłosy deszczu dla dzieci sprawi, że dziecko przestanie płakać, a następnie dźwięk ulewy do spania pozwoli mu uroczo zasnąć! Szum deszczu na sen dziecka pomógł już wielu rodzicom! Możesz być jednym z nich! Gdy tylko włączysz odgłosy do spania dla dzieci to przekonasz się, że to prawda! Zapoznaj się z tym wideo i niech deszcz do snu dla dzieci pozwoli na spokojny odpoczynek Twojego maluszka!

Polecamy także niezwykle usypiający i relaksujący dźwięk padającego deszczu za oknem i kominek w tle 

Przeczytaj także poprzedni wpis: „Najlepszy szum na uspokojenie malucha - Biały szum wody płynącej z bambusa - Numer 1 w usypianiu".

Serdecznie polecamy nasz kanał na Youtube

Zobacz również 12-godzinną wersję tego wideo: „Nie ma nic lepszego niż ulewa do snu! Zaśnij przy dźwiękach deszczu - Deszcz do spania 12 godzin!". 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl