Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Hipnoporód. Muzyka do porodu. Relaksująca muzyka dla kobiet w ciąży. Uspokaja w 3 minuty
Mama trzymająca noworodka na rękach

Hipnoporód

Hipnoporód polega na wykorzystaniu technik relaksacyjnych, w celu złagodzenia bólu i stresu podczas porodu. Podczas hipnoporodu kobieta wykorzystuje techniki oddechowe, wizualizacje, które pomagają jej osiągnąć stan głębokiego odprężenia i skupienia. Hipnoporód to także afirmacje, które pomagają w niezwykły sposób przeżyć tę chwilę. Poprzez afirmacje oraz wizualizacje, kobieta wzmacnia swoje przekonanie o swojej sile i zdolności do urodzenia dziecka. Nasza muzyka uspokajająca to specjalnie dobrana melodia, która będzie idealnym tłem do tej wyjątkowej i magicznej chwili, jaką jest poród. Zachęcamy także do wysłuchania tej muzyki relaksacyjnej jeszcze przed porodem, w celu codziennej relaksacji w ciąży. 

Muzyka do porodu 

Muzyka do porodu to element, którego nie może zabraknąć w tym niezwykłym czasie. Muzyka relaksująca jest coraz częściej stosowanym narzędziem wykorzystywanym podczas porodów, a jej skuteczność w obniżeniu poziomu stresu jest potwierdzona. Relaksująca muzyka do porodu ma działanie głęboko wyciszające i relaksujące. Zastosowanie jej w dniu porodu, czyli hipnoporód jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ jest to idealna muzyka dla kobiet w ciąży. Jeśli masz obawy przed porodem, masz niespokojne myśli z tym związane, to spróbuj tej melodii już teraz.

Relaksująca muzyka dla kobiet w ciąży

Relaksująca muzyka dla kobiet w ciąży to idealna muzyka na uspokojenie w tym magicznym okresie. Ta ciążowa muzyka ma niezwykłą zdolność oddziaływania na nasze emocje, stan umysłu i ciało. Jest w stanie wywoływać różnorodne odczucia i wpływać na nasze samopoczucie w sposób bezpośredni i głęboki. To właśnie dlatego muzyka odgrywa istotną rolę jako narzędzie terapeutyczne, również jako ciążowa muzyka do porodu oraz ciążowa muzyka. Kliknij w ten film i zapisz na później! 

Serdecznie polecamy także nasz najskuteczniejszy brązowy szum - Podróż ponad chmurami & Magiczna muzyka. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego kanału na YouTube, na którym odnajdziesz wiele innych szumów i melodii dla mam i dzieci. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl