Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Jak uśpić dziecko w mniej niż minutę? Wystarczy włączyć szum fontanny - sprawdź sam :)
Jak uśpić dziecko w mniej niż minutę? Wystarczy włączyć szum fontanny - sprawdź sam :)

Szum fontanny

Jak uśpić dziecko w mniej niż minutę? Czy to jest w ogóle możliwe? Tak! Wystarczy włączyć szum fontanny, a dziecko zaśnie szybciej niż myślisz! Sprawdź sam!:) Ten usypiający dźwięk do snu to sprawdzony sposób na uśpienie dziecka, w szczególności niemowlęcia, które niedawno przyszło na świat. Szum wody kapiącej z fontanny tworzy biały szum, czyli ukochany dźwięk do snu dla dzieci! Odgłosy te przypominają maluchowi dźwięki, które słyszało w łonie matki. Nic więc dziwnego, że tak szybko się przy nich uspokajają i wyciszają. Szumy wody są niezwykle kojące. Powtarzający się dźwięk wody to antidotum na płacz dziecka, które nie może spać, ząbkuje, czy dokucza mu kolka. Włącz ten niesamowity dźwięk i ciesz się spokojnym dzieckiem :)

Serdecznie polecamy także szum kapiącej wody z sopli lodu. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl