Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Kulki Newtona TRICK który uśpi Twoje dziecko w 4,5 minuty! / Newtons Cradle / medytacja dla dzieci
Kulki Newtona TRICK który uśpi Twoje dziecko w 4,5 minuty! / Newtons Cradle / medytacja dla dzieci

Kulki Newtona

Niesamowity trick, który uśpi Twoje dziecko w 4.5 minuty - to kulki Newtona i ich dźwięk, który wydają, odbijając się od siebie. Newtons cradle to niezwykle skuteczna metoda usypiania dzieci. Dźwięk kulek hipnotyzuje dzieci, jest to swego rodzaju medytacja dla dzieci. Dźwięk kulek jest monotonny, dlatego tak skutecznie uspokaja i wycisza dzieci, które po chwili słuchania go, smacznie zasypiają. Dźwięk kulek Newtona, ale również video z obijającymi się kulkami, usypia skutecznie także dorosłych! Co więcej, to również rewelacyjny dźwięk antystresowy, który będzie idealny do słuchania podczas pracy! Jak działają kulki Newtona? Wyciszająca, antystresowao i usypiająco!

Serdecznie polecamy także bardzo skutecznie usypiający szum wodospadu! Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl