Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka dla maluszka w brzuchu mamy. Relaks dla kobiet w ciąży. Uspokajające pianino & skrzypce.
kobieta w ciąży,  z wiankiem na głowie i napis "piękna muzyka ciążowa"

Muzyka dla maluszka w brzuchu mamy 

Muzyka dla maluszka w brzuchu jest niezwykle ważna, ponieważ wpływa na rozwój i emocje nienarodzonego dziecka. Warto sięgnąć po tego typu relaksującą muzykę, która przyniesie ulgę i odprężenie zarówno matce, jak i dziecku. Muzyka dla dziecka w brzuchu matki ma ogromne znaczenie. Już od najwcześniejszych chwil, maluszek może odczuwać korzystne efekty słuchania odpowiednio dobranych melodii. Muzyka dla maluszka powinna być łagodna i delikatna, pobudzać zmysły, ale jednocześnie nie przytłaczać. Muzyka dla kobiet w ciąży jest nie tylko przyjemna, ale także korzystna dla zdrowia i samopoczucia przyszłych mam.

Relaks dla kobiet w ciąży

Relaks dla kobiet w ciąży jest niezwykle wskazany. Uspokajająca muzyka dla kobiet w ciąży, może pomóc w relaksacji i złagodzeniu napięcia. Usypianie niemowlaka szumem jest jedną z popularnych metod, która pomaga maluchowi zasnąć. Szum natury, taki jak szum fal czy szum lasu, może działać uspokajająco na dziecko, przypominając mu dźwięki, które słyszało w łonie matki. Muzyka dla nienarodzonego dziecka ma potężny wpływ na jego rozwój i samopoczucie. Melodie, które docierają do maluszka przez brzuch mamy, mogą stymulować jego zmysły i wywoływać pozytywne emocje. Muzyka ciążowa z naszego video, jest łagodna, bez gwałtownych zmian tempa czy głośnych dźwięków. Delikatne nuty i harmonie tworzą biały szum, czyli odpowiednią atmosferę dla rozwoju dziecka.

Uspokajające pianino & skrzypce

Uspokajające pianino i skrzypce to doskonały wybór, gdy potrzebujemy delikatnych dźwięków, które otulą nas swoją harmonią. Jak uśpić dziecko? To pytanie nurtuje wielu rodziców, a nasza muzyka to odpowiedź. Oprócz usypiania niemowlaka szumem, warto sięgnąć po łagodne melodie i kołysanki. Spokojne dźwięki, ciepły głos rodzica i delikatne ruchy kołysania mogą pomóc dziecku zasnąć. Muzyka dla noworodka stymulująca rozwój jest doskonałym narzędziem wspomagającym proces poznawczy maluszka. Różnorodne dźwięki, rytmy i melodie wpływają bardzo pozytywnie na całokształt jego rozwoju. Szum natury, kojące pianino oraz skrzypce, to muzyka do stymulowania dziecka w łonie matki. Sprawdzi się ona również doskonale przy usypianiu noworodka.  

Zachęcamy również do wypróbowania naszej muzyki głębokiego snu i szumu wody z bambusa. Odwiedź także nasz kanał YouTube, na którym odnajdziesz inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl