Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka głębokiego snu i szum wody z bambusa . Sposób na sen w 4 minuty [Bamboo Water Relaxing Music]
śpiące niemowlę na tle bambusa i spływającego z niego wody

Muzyka głębokiego snu i szum wody z bambusa

Muzyka głębokiego snu i szum wody z bambusa, to skuteczny usypiacz, który musisz wypróbować! Szum wody z bambusa jest idealnym rozwiązaniem jako muzyka wyciszająca dla dzieci, które potrzebują spokoju i relaksu. Dźwięk bambusa w połączeniu z szumem wody tworzą delikatny, uspokajający biały szum, który jest podpowiedzią na to, jak uśpić niemowlę oraz jak uśpić dziecko. Kiedy potrzebujesz skutecznego sposobu na uśpienie dziecka, nie szukaj dalej. Odpoczynek przy szumie wody z bambusa, jest jak magiczna podróż do krainy spokoju i ciszy. White noise - czyli biały szum wody i bambusa, to idealna melodia na sen, która wprowadzi Twojego malucha w błogi stan relaksu i marzeń. Wypróbuj ją już teraz! 

Sposób na sen w 4 minuty [Bamboo Water Relaxing Music]

Poznaj niezwykły sposób na sen w 4 minuty, czyli bamboo water relaxing music! Głęboki i zdrowy sen malucha stanowi podstawę w naturalnym rozwoju dziecka. Muzyka wyciszająca dla dzieci, jest bardzo dobrą pomocą dla wszystkich rodziców, którym usypianie dziecka czasami przysparza kłopotów. Usypianie niemowlaka szumem, to najlepszy relax dla dziecka. Wyjątkowy szum natury, jakim jest bambus do snu, to bardzo popularny trick stosowany przez wielu rodziców. Pomaga on szybko wyciszyć i uśpić malucha. Biały szum otuli Twoją pociechę i pozwoli zapaść w spokojny, przyjemny sen. Jeśli Twoje dziecko budzi się w nocy lub ma problem z zaśnięciem, koniecznie wypróbuj ten biały szum wody z bambusa!

Wypróbuj również usypiające liczenie do 100 przy relaksującym szumie bambusa

Wysłuchaj również 12 godzinnej wersji bambusa i pięknej kołysanki oraz ultra usypiających bambusowych dzwonków

Polecamy również nasz niezwykle skuteczny szum wodospadu w lesie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego kanału YouTube, na którym zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl