Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

█▬█ █ ▀█▀ Najpopularniejsze świąteczne kołysanki z pozytywki | Świąteczna muzyka dla dzieci do snu
█▬█ █ ▀█▀ Najpopularniejsze świąteczne kołysanki z pozytywki

Najpopularniejsze świąteczne kołysanki z pozytywki

Najpiękniejsza muzyka świąteczna potrafi wprowadzić spokój i ukojenie oraz stworzyć cudowną atmosferę. Przygotowaliśmy zimową muzykę z pozytywki dla dzieci. To zbiór cudownych świątecznych piosenek, które brzmią wyjątkowo w zimowe wieczory. Na playliście znalazły się takie utwory jak „Cicha noc”, „Jingle Bells” czy „We wish you a Merry Christmas”.

Świąteczna muzyka dla dzieci do snu

Delikatne, spokojne dźwięki świątecznych piosenek niezwykle wyciszają i relaksują. W przygaszonym świetle, w towarzystwie delikatnie oświetlonej choinki i ciepłej domowej atmosfery, kołysanki świąteczne brzmią jeszcze lepiej! 

Sprawdź co jeszcze mamy dla Twojego maluszka - odwiedź nasz kanał na YouTube, a także włącz uspokajającą zimową muzykę dla dzieci :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl