Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Nauka zwierząt po angielsku dla dzieci - Odgłosy zwierząt - nauka angielskiego dla najmłodszych
Nauka zwierząt po angielsku dla dzieci - Odgłosy zwierząt - nauka angielskiego dla najmłodszych

Nauka zwierząt po angielsku dla dzieci

Nasz film to świetna zabawa, a jednocześnie najlepsza nauka angielskiego dla najmłodszych! Przygotowaliśmy film, dzięki któremu dziecko pozna nazwy zwierząt po angielsku, a także nauczy się naśladować ich odgłosy. Najpierw dziecko pozna nazwy zwierząt po angielsku, potem usłyszy odgłosy, które wydają zwierzęta. Na koniec czeka na niego super quiz - w którym zadaniem będzie odgadnięcie jakie dźwięki wydają dane zwierzęta!

Odgłosy zwierząt

Jeżeli szukasz pomysłów i inspiracji na to, co robić z dzieckiem w domu - nauka angielskiego z lulanko będzie świetną propozycją :) Odgłosy zwierząt to często pierwsze dźwięki, które uczy się naśladować maluszek. Dlatego już od najmłodszych lat warto włączać mu nasz film z odgłosami zwierząt - przy okazji zapozna się również z ich nazwami w języku angielskim. Dzieci uwielbiają zwierzęta, warto pokazywać im filmy na których zobaczą swoich ulubieńców, a przy okazji nauczą się ich odgłosów i nazw. 

Polecamy również film z nazwami zwierząt po polsku oraz nasz kanał na YouTube - znajdziecie tam więcej propozycji z materiałami dla dzieci. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl