Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Odgłosy zwierząt dla dzieci, Nauka zwierząt dla najmłodszych
Odgłosy zwierząt dla dzieci, Nauka zwierząt dla najmłodszych

Odgłosy zwierząt dla dzieci

Przygotowaliśmy film edukacyjny dla dzieci, który pomoże najmłodszym w nauce odgłosów zwierząt. Dzięki niemu dziecko zobaczy jak wyglądają zwierzęta i jakie odgłosy wydają. Odgłosy zwierząt to często pierwsze dźwięki, które uczą się naśladować maluchy. Z naszym filmem będzie to świetna zabawa! 

Nauka zwierząt dla najmłodszych

Nasz materiał to świetny sposób na edukację od najmłodszych lat, dzięki niemu dziecko pozna zwierzęta świata oraz ich odgłosy. Na koniec filmu czeka mały quiz, w którym to maluch będzie musiał naśladować odgłosy zwierząt, po czym zostanie nagrodzony gromkimi brawami :) Nasz film jest przeznaczony dla wszystkim dzieci - maluch może oglądać zwierzęta, uczyć się je nazywać i naśladować. Dziecko pozna zwierzęta lasu, zwierzęta domowe, czy też zwierzaki, które można zobaczyć w zoo.

Polecamy również muzykę do zabawy dla dzieci oraz nasz kanał na YouTube - znajdziecie tam więcej propozycji z materiałami dla dzieci. 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl