Co robimy?

Lulanko to małopolski producent filmów na YouTube o międzynarodowym zasięgu.

Wszystkie nasze kanały są społecznie użyteczne. Naszą misją jest tworzenie treści cyfrowych, które są pomocne i potrzebne ludziom na całym świecie. Nie dostarczamy treści wyłącznie o charakterze rozrywkowym, lifestylowym i tak zwanych "pranków" czyli dowcipów, które obecnie stanowią trzon portalu Youtube. 

Sprzeciwiamy się wszelkiej maści tzw. „pato-influencerom” czyli twórcom, którzy swoją działalnością dają widzom zły przykład. Uważamy, że tworzenie na Youtube oznacza służenie społeczeństwu i taką postawę reprezentujemy przy tworzeniu wszystkich naszych kanałów. Przekazujemy wiedzę i przekonywujemy do tego, że większy sukces można odnieść dostarczając większej wartości, niż angażując się w kontrowersje i szokując publiczność Youtube.

Nasze filmy oglądane są przez około 8-9 mln ludzi każdego miesiąca na naszych kanałach Youtube. Prócz kanałów Youtube nasze treści można znaleźć również w telewizji polskiej, m.in. na kanale 4FUN TV. Nasze kanały posiadają łącznie niemal 1 milion subskrypcji. Zainspirowaliśmy setki Polaków do założenia swoich kanałów na Youtube.

lulanko

Nasze kanały są oparte o użyteczne społecznie treści oraz tak zwane treści Ever Green, czyli niestarzejące się filmy. Wbrew powszechnemu stereotypowi, według którego Youtube jest przeznaczony tylko dla ludzi młodych, którzy wchodzą na tę platformę z nudów, my stworzyliśmy zupełnie inne treści. Naszą główną grupą odbiorców są ludzie od 25 do 44 roku życia, a każda treść odpowiada określonej potrzebie naszych widzów.

KANAŁY DLA DZIECI I RODZICÓW 👩👨👧👦

Naszym głównym obszarem działalności są treści edukacyjne dla dzieci, piosenki i teledyski. 

Kładziemy nacisk na edukację oraz rozrywkę o walorach edukacyjnych dla dzieci w okresie poniemowlęcym, przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Nasza działalność nie jest skierowana tylko do dzieci, uczymy również osoby starsze. Dostarczamy rodzicom wiedzy parentingowej z zakresu psychologii i dobrych praktyk przy wychowywaniu dzieci. 

Kanał Lulanko 👉 https://bit.ly/3N5XFPG

Kanał Piesio TV 👉 https://bit.ly/3QBPFsH

RELAKS I WALKA Z DEPRESJĄ 🍀

Zajmujemy się również muzykoterapią, medytacją i walką z depresją. Poprzez muzykoterapię pomagamy naszym widzom zrelaksować się, zredukować stres, zasnąć. Nasza muzyka również bardzo pozytywnie działa na stany depresyjne oraz lęki.

Kanał Golden Sunset - Muzyka relaksacyjna 👉 https://bit.ly/3b7tbiP

Kanał DROGA DO SZCZĘŚCIA medytacja i muzyka uzdrawiająca 👉 https://bit.ly/3QGpRvm

Kanał Cozy & Calm - Your Ambient Zone 👉 https://bit.ly/3HMEvgz

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH 📚

Kolejną gałęzią naszego biznesu jest edukacja. Zajmujemy się nauką języków obcych, w tym promocją języka polskiego za granicą, głównie w Ukrainie i w Niemczech. 

Kanał Language Freak 👉 https://bit.ly/3n5EfQj

EDUKACJA BIZNESOWA 👨‍💼👩‍💼

Dostarczamy darmowej wiedzy biznesowej z zakresu prowadzenia zyskownych kanałów na Youtube. Jest to wiedza, której nie ma na polskim rynku. Promujemy tworzenie kanałów podobnych do naszych. Czyli takich, które mogą być przydatne dla społeczeństwa, a nie będą dostarczać jedynie rozrywki służącej jako narzędzie do zabijania czasu.

Kanał Paweł Wojciechowski przeBIZNES! na Youtube 👉 https://bit.ly/3nezyUd

PODRÓŻE I TURYSTYKA 🌴🎥

Nagrywamy nasze podróże tworząc filmy tzw. "Relaxing Walks", czyli nagrywamy spacerując i zwiedzając :) 

Na naszym kanale zamieszczamy filmy z zagranicznych podróży, ale także z Polski. To nie tylko filmy, które dostarczają rozrywki, ale także edukują. Widz wirtualnie podróżuje razem z nami, a jak mówi znane powiedzenie "podróże kształcą" :). Nie wychodząc z domu, nasz odbiorca może poznać wiele zabytków i najciekawszych miejsc z nagrywanego przez nas miejsca.

Kanał Relaksujące spacery po mieście 4K 👉 https://bit.ly/39QBYp0

MUZYKA DLA ZWIERZĄT 🐕🐈

Celem naszego kanału jest relaks zwierząt domowych, w szczególności kotów i psów. Tworzymy muzykę dla pupili, która uspokaja i relaksuje zwierzęta. Nasze filmy pomagają zwierzakom przetrwać burzę, fajerwerki w sylwestra, a nawet łagodzą lęk separacyjny.

Kanał PeTTime - Relaksująca muzyka dla psów i kotów 👉 https://bit.ly/3OcnvCX

ROMANTYCZNA MUZYKA 💕

Tworzymy również muzykę dla zakochanych :), która stanowi idealne tło muzyczne na randkę! Dodatkowo tworzymy treści edukacyjne dla par, w szczególności są to porady związkowe. 

Kanał Bedroom Music and ASMR 👉 https://bit.ly/3ybWtGd

ROZRYWKA 😁

Dostarczamy także treści rozrywkowych, a w szczególności tzw. "satisfying content". To filmy, które są świetnym sposobem na odstresowanie i relaks. 

Kanał Destroyer 👉 https://bit.ly/36Gq3Zc

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl