W mediach

Gdzie o nas pisali...?💻

👉 PULS BIZNESU - "Gwiazdy e-handlu nie spoczną na laurach."

"Prowadzimy kanał na YouTubie. Nagrywamy białe szumy, które usypiają dzieci. Jeżeli ich rodzice są zadowoleni z tych szumów, stają się naszymi klientami. Zaczęliśmy też produkować piosenki dla dzieci. Chcemy rosnąć w tym sektorze — mówił z dumą Paweł Wojciechowski, właściciel firmy Lulanko."

📝 Całość artykułu przeczytasz klikając w link -> https://bit.ly/3mCJVks

👉 PRZEGLĄD OLKUSKI - „Lulanko z e-Gazelą Biznesu!"

"Bardzo mnie cieszy, że udało nam się zwyciężyć w naszym województwie i zająć trzecią notę w Polsce w rankingu E-Gazel. Najbardziej jednak cieszy mnie to, że wygrywamy w „plebiscycie” rodziców, na najlepsze białe szumy na Youtubie. Komentarze w stylu: „mój maluch zasną dzięki Wam w 2 minuty” czy „ratujecie mi życie, dziękuję” i to w kilkunastu językach, to jest coś, z czego jesteśmy najbardziej dumni – mówi właściciel firmy Paweł Wojciechowski."

📝 Całość artykułu przeczytasz klikając w link -> https://bit.ly/3HavkWV

👉 YOUTH BUSINESS POLAND- Jak zarobić milion na dźwięku suszarki?"

A.M.: Podczas naszego webinaru z cyklu Wake Up Your Business, do którego zapraszamy ekspertów w różnych dziedzinach, dzieliłeś się konkretnymi radami i sposobami, jak zarabiać na YouTube. Czy w 2020 roku warto w ten sposób zaczynać swój biznes? Czy nie jest za późno?
P.W.: Nigdy nie jest za późno. Jeśli jesteś w stanie poświęcić kilka-kilkanaście miesięcy pracy nad kanałem, to już po roku możesz zobaczyć fajne zarobki. Warto zacząć, to niesamowita przygoda. Dodatkowo żadna branża nie daje takiej możliwości zarobku przy jednocześnie tak niskich kosztach. Zysk na giełdzie zwykle nie przekracza 15%, a na YouTube w kieszeni zostaje nawet 80 % przychodów. Ja zaczynałem swoją karierę z prostym dyktafonem i programem do obróbki dźwięku.

📝 Cały wywiad przeczytasz pod linkiem -> https://bit.ly/3QhqzyX

 

👉 MAŁA WIELKA FIRMA - Zarobił 600 tysięcy złotych z reklam na YouTube – jak tego dokonał?"

(...) Mój dzisiejszy gość rozbił bank bardzo nieskomplikowanym filmem trwającym 10 godzin, podczas których na dodatek nie pada ani jedno słowo. Wygrał pomysłem i odpowiednio dobraną niszą. 

🎤 Całego podcastu posłuchasz klikając w link -> https://bit.ly/3tPTFw3

👉 Neno - Lulanko – kanał, który uśpi Twoje dziecko!"

"Lulanko to kanał w serwisie YouTube, skierowany dla dzieci i ich rodziców. Misją Lulanka jest przede wszystkim pomoc rodzicom w usypianiu dzieci. Maluszki często mają problem z zaśnięciem i przespaniem całej nocy, a rodzice są zmęczeni wielogodzinnym noszeniem, uspokajaniem i kołysaniem swoich pociech. Lulanko odpowiada na ich potrzeby i pomaga im w wyciszaniu maluszków, tworząc filmy z usypiającymi dźwiękami i muzyką głębokiego snu. W jaki sposób Lulanko usypia dzieci? Jakie utwory znajdują się na kanale?"

📝 Całość artykułu przeczytasz klikając w link -> https://bit.ly/3MMjt2M

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl