Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Potraficie je wypowiedzieć? Poznajcie najlepsze łamańce językowe dla całej rodziny
graficzne postacie chłopca i dziewczynki oraz napis łamańce językowe dla całej rodziny

Przedstawiamy polskie łamańce językowe - potraficie je wypowiedzieć? Zabawa dla dzieci może być nie tylko świetną okazją do rozwijania wyobraźni i kreatywności, ale także doskonałym sposobem na naukę. Dlatego dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Wam kilka łamańców językowych, które są zarówno zabawne, jak i edukacyjne.  W video odnajdziesz łamańce takie jak "Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie". To jedno z popularniejszych polskich łamańców językowych, które sprawiaja, że nawet dorośli zastanawiają się, czy ich język działa poprawnie. Spróbujcie powiedzieć to trzy razy szybko! Filmiki dla dzieci i rodziny, nasze łamańce językowe mogą stanowić doskonałą rozrywkę. Możecie razem próbować wymawiać najtrudniejsze łamańce i śmiać się z efektów. To również świetny sposób na naukę trudnych słów i rozwijanie zdolności językowych.

Poznajcie najlepsze łamańce językowe dla całej rodziny! To wspaniały i kreatywny sposób na spędzenie wspólnego rodzinnego czasu, ponieważ jest to nauka poprzez zabawę. Dzieci nie tylko ćwiczą narządy artykulacyjne, poprawną wymowę, ale także dobrze się przy tym bawią! Trudne słowa polskie, które z pewnością zaintrygują nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Wyobraźcie sobie, że idziecie suchą szosą i próbujecie wymówić słowo "Szczebrzeszyn" - nie lada wyzwanie, prawda? Ale właśnie takie zabawy językowe mogą być fascynujące. "W Szczebrzeszynie chrząszcz w trzcinie brzęczy". To zdanie, które można wymawiać na wiele sposobów, sprawiając sobie mnóstwo radości. Dlatego, jeśli szukacie zabawy dla dzieci, która jednocześnie jest edukacyjna, to łamańce językowe są doskonałym wyborem. Pamiętajcie, że nauka przez zabawę jest najskuteczniejsza, więc niech te łamańce językowe staną się częścią Waszych wspólnych chwil. Spróbujcie powiedzieć je razem i poznawajcie coraz to nowe, trudniejsze słowa polskie. To nie tylko świetna rozrywka, ale także doskonała okazja do poszerzania słownictwa i rozwijania umiejętności językowych. Szczęśliwej zabawy!

Zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego, zupełnie innego lecz niezwykle przydatnego wpisu "NAJSKUTECZNIEJSZY SPOSÓB NA SZYBKI SEN. WYCISZAJĄCA FONTANNA & BIAŁY SZUM WODY". Więcej różnorodnych treści dla dzieci oraz dorosłych odnajdziesz na naszym kanale YouTube.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl