Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Przełom w usypianiu dzieci - biały szum zamieci śnieżnej! #blizzard
Przełom w usypianiu dzieci - biały szum zamieci śnieżnej! #blizzard

Biały szum zamieci śnieżnej

Biały szum burzy śnieżnej to przełom w usypianiu dzieci. Dźwięk zamieci śnieżnej ma niesamowite działanie na dzieci, a szczególnie na niemowlaki. Biały szum śnieżycy stwarza bardzo dobre warunki do uspokojenia się niemowlaka, bo przypomina mu dźwięki, które słyszał będąc w brzuchu mamy. Włączanie białego szumu to jedna z najskuteczniejszych metod usypiania i uspokajania maluchów. Odgłosy zimy są niezwykle kojące i usypiające. Co więcej to nie tylko skuteczny szum dla noworodków czy niemowlaków, ale niezwykle usypiający dźwięk dla osób, które mają problem z zasypianiem lub cierpią na bezsenność. Odgłosy burzy śnieżnej to jedne z najskuteczniejszych szumów natury do snu! Śnieżyca to magicznie usypiający dźwięk, szczególnie lubiany w okresie zimowym. Sprawdźcie czy działa również na Was i Wasze dzieciaczki! :)

Serdecznie polecamy także bardzo skuteczny biały szum fontanny. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl