Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Słuchaj tej muzyki w ciąży, a dziecko po narodzinach będzie przy niej zasypiać! Skuteczny trick!
Słuchaj tej muzyki w ciąży, a dziecko po narodzinach będzie przy niej zasypiać! Skuteczny trick!

Skuteczny trick!

Przygotowaliśmy przepiękną, relaksującą muzykę klasyczną dla mamy i maluszka. Słuchaj tej muzyki w ciąży, a dziecko po narodzinach będzie przy niej zasypiać! Wiele mam wspomina, że muzyka, której słuchają w ciąży uspokaja dzidziusia nie tylko w brzuszku, ale także już po wyjściu na świat! Dziecko w brzuchu słyszy dźwięki, dlatego na przykład po urodzeniu rozpoznaje głos rodziców. Tak samo jest z muzyką. Słysząc konkretną muzykę w łonie matki mmaluch przyzwyczaja się do niej i zapamiętuje dźwięki. Dzięki temu po wyjściu na świat czuje się bezpiecznie, kiedy ponownie ją usłyszy. Pozwala mu to uspokoić się i zasnąć w ciągu kilku minut. 

Muzyka dla kobiet w ciąży

Nasza przepiękna muzyka klasyczna to bardzo relaksujące dźwięki, które bardzo dobrze działają na przyszłą mamę. To niezwykle ważne, by odpoczywać i relaksować się będąc w ciąży, bo maluszek w brzuszku współodczuwa emocje mamy. Kiedy czuje ukojenie i spokój, jest szczęśliwszy i i zdrwoszy. Dlatego tak ważne jest, by będą w ciąży dbać o relaks! Słuchanie muzyki relaksacyjnej to jeden z najlepszych sposobów na odprężenie się i odpoczynek dla mam! To również doskonała metoda stymulacji dziecka i wspierania jego rozwoju.

Sprawdź co jeszcze mamy dla Twojego maluszka - odwiedź nasz kanał na YouTube, a także posłuchaj pięknej świątecznej kołysanki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl