Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum jadącego samochodu podobny do dźwięków z brzucha mamy! Dzieci przy tym zasypiają!
Szum jadącego samochodu podobny do dźwięków z brzucha mamy! Dzieci przy tym zasypiają!

Szum jadącego samochodu podobny do dźwięków z brzucha mamy!

Włącz Twojemu dziecku szum jadącego samochodu podobny do dźwięków z brzucha mamy. Odgłos samochodu jest niezwykle skuteczny, ponieważ dzieci przy tym zasypiają! Jeżeli zastanawiasz się jak uśpić dziecko to przygotowany szum dla dziecka do snu okaże się strzałem w dziesiątkę! Usypiający dźwięk samochodu poradzi sobie nawet z najbardziej rozbudzonym maluszkiem! Powszechnie wiadomo, że biały szum dla dzieci jest niezwykle skuteczny w walce z dziecięcą bezsennością! Szum samochodu dla dzieci nie jest żadnym wyjątkiem! Szum jazdy samochodem uśpi Twoje maleństwo w kilka minut! Włącz wideo i poznaj skuteczny dźwięk do snu dla dzieci!

Dzieci przy tym zasypiają!

 Szum silnika samochodowego to świetna metoda do usypiania dzieci! Dlatego włącz szum jadącego samochodu podobny do dźwięków z brzucha mamy, a szybko zaobserwujesz spokojny sen Twojego dziecka! Wielu rodziców próbuje uśpić swoje dzieci wożąc je po pobliskiej okolicy. Jednak ty możesz mieć szum samochodu do snu bez wychodzenia z domu! Jeśli Twoje dziecko lubi szum jazdy samochodem to to wideo może być dla Ciebie niezwykle pomocne. Dźwięk samochodu dla dzieci pozwoli poczuć się maluszkowi jak w samochodzie! Taki odgłos to także bardzo skuteczny dźwięk do snu dla niemowląt! Dlatego nie zwlekaj! Koniecznie puść dźwięk auta do snu dla dzieci, a Twoja pociecha szybko przeniesie się do krainy snów! Szum auta jest po prostu niezastąpiony!

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis „Ciiii dla dzieci - Łagodny odgłos do snu, przy którym zaśnie każde dziecko - Spokojny odgłos mamy". 

Polecamy również nasz kanał na Youtube.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl