Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum morza i gitara akustyczna na koszmary senne u dziecka - Zdrowy i głęboki sen dziecka z szumem
Szum morza i gitara akustyczna na koszmary senne u dziecka - Zdrowy i głęboki sen dziecka z szumem

Szum morza i gitara akustyczna na koszmary senne u dziecka

Twoje dziecko ma w nocy koszmary i nie może spać? Włącz mu szum morza i gitara akustyczna na koszmary senne u dzieci. Zdrowy i głęboki sen dziecka z szumem uspokoi Twojego maluszka przed snem! Gitara akustyczna dla dzieci oczyści umysł Twojego dziecka z niepotrzebnych myśli. Szum morza do spania sprawi, że dziecko wstanie rano radosne i wypoczęte! Proponowane wideo to szum morza usypianka oraz muzyka usypiająca dzieci! To idealne wideo rozwiąże problem z koszmarami w zaledwie kilka minut! Dlatego zapoznaj się z wideo i niech biały szum do snu dla dzieci Wam pomoże!

Zdrowy i głęboki sen dziecka z szumem

 Szum morza i gitara akustyczna na koszmary senne u dzieci to niezwykle skuteczna metoda! Zdrowy i głęboki sen dziecka z szumem jest możliwy! Jeżeli chcesz pomóc Twojemu dziecku poradzić sobie z koszmarami to proponowany szum morza muzyka do snu jest dla niego idealny! Muzyka usypiająca dzieci jest najlepszą terapią na niespokojny sen dziecka! Muzyka klasyczna na gitarze to najlepsza forma takiej “terapii”. Możesz pomóc Twojemu dziecku, wystarczy, że w jego sypialni zabrzmi gitara akustyczna do spania, a wszystko się zmieni! Dlatego też włącz wideo do snu, a relaksująca gitara akustyczna zmieni komfort snu Twojej pociechy na lepsze!

Wypróbuj również naszego 12-godzinnego usypiania: gitara i śpiew ptaków nad strumykiem w lesie

 

 

Przeczytaj także poprzedni wpis „Odstresowanie dziecka przed snem - Biały szum wodospadu przynoszący ukojenie dziecku - Sen maluszka". 

Zobacz również nasz kanał na Youtube

Zapoznaj się także z 12-godzinną wersją tego filmu „Kołysanka z szumem morza - Najskuteczniejszy sposób na sen dziecka - Zdrowy i głęboki sen dziecka". 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl