Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum pralki Frani - Najlepszy szum pralki do snu - Dźwięk który usypia w kilka minut - Biały szum
Szum pralki Frani - Najlepszy szum pralki do snu - Dźwięk który usypia w kilka minut - Biały szum

Szum pralki Frani - Najlepszy szum pralki do snu

Poznaj nowy dźwięk który usypia w kilka minut. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najlepszy szum pralki do snu jakim jest szum pralki Frani! Sprawdziliśmy, że ten biały szum jest niezawodny! Szum pralki uśpi każde dziecko! Jeżeli nie możesz uśpić Twojego dziecka to mamy dla Ciebie rozwiązanie! Włącz maluchowi dźwięk pralki do spania, a zobaczysz, że już po krótkiej chwili Twoje dziecko uspokoi się i zaśnie! Usypiający dźwięk pralki pozwoli na relaks dziecka do snu! Wiele rodziców chce pomóc dziecku zasnąć, ponieważ głęboki sen dziecka jest podstawą prawidłowego rozwoju malucha. Pralka wirnikowa Frania pozwoli na zdrowy sen dziecka! Włącz wideo, a przekonasz się, że już po krótkiej chwili Twoje dziecko szybko zaśnie!

Dźwięk który usypia w kilka minut - Biały szum

Czy wiesz, że pralka Frania usypia dzieci? Jesteśmy pewni, że to najlepszy szum pralki do snu! Biały szum to dźwięk który usypia w kilka minut! Dźwięk pralki do snu ukoi Twoje dziecko! Następnego dnia Twoja pociecha wstanie szczęśliwa i niezwykle wypoczęta! Jedyne co musisz zrobić to włączyć szum do snu dla dzieci! Szybko przekonasz się, że odgłos pralki Frani przyniesie Tobie i Twojemu dziecku spokój i ukojenie! Wypróbuj proponowane przez nas wideo, a jesteśmy pewni, że nie pożałujesz tej decyzji! Tylko u nas znajdziesz najlepszy szum pralki Frani! Dlatego też nie czekaj, włącz relaksujący odgłos pralki i zadbaj o spokojny sen dziecka :)!

 

Zapoznaj się także z naszym poprzednim wpisem „Kołysanka z karuzeli - Melodia do snu - Dziecko wycisza się w 1 minutę - Bajeczna usypianka". 

Serdecznie polecamy usypiający kanał na Youtube!

Zobacz także 12-godzinną wersję tego wideo „Relaksujący szum pralki 12 godzin - Dźwięk klasycznej starej pralki - Spokojny sen". 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl