Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum wodospadu w lesie, który ukołysze do snu. Odkryj skuteczność białego szumu
Śpiące niemowlę na tle wodospadu

Szum wodospadu w lesie, który ukołysze do snu 

Przedstawiamy szum wodospadu w lesie, który ukołysze do snu każdą pociechę! Wodospad w lesie, to niezwykle relaksująca muzyka natury, która pomoże uśpić malucha w dosłownie chwilę. Odgłosy natury, czyli przyjemny i głęboki szum wodospadu, to bardzo skuteczny biały szum, który sprawdzi się doskonale jako relaks lub jako uśpienie niemowlaka, czy usypianie noworodka. Szum wodospadu w lesie jest niezwykle kojący i uspokajający. Delikatne pluskanie wody, która płynie po kamieniach i spada na dół, tworzy harmonijną melodię, która idealnie pasuje do otaczającej przyrody. Jest to wyjątkowa muzyka relaksacyjna, w której biały dźwięk sprawia, że dziecko staje się senne. Szum wodospadu leśnego, to wyjątkowy szum wody, który usypia w 5 minut. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na to, jak uśpić dziecko, to ten dźwięk sprawdzi się doskonale. 

Odkryj skuteczność białego szumu 

Odkryj skuteczność białego szumu i zobacz, jak biały szum ukołysze do snu Twoje dziecko. Szum wodospadu do spania, to rozwiązanie, przy którym Twoje dziecko uspokoi się oraz wyciszy bardzo szybko. Jest on podobny brzmieniem do kojącego szumu strumyka w lesie. Wyjątkowe odgłosy natury, takie jak szum wody, śpiew ptaków oraz wiodący szum wodospadu leśnego, to dźwięki, przy których nie da się nie zasnąć. Bez wątpienia, szum wodospadu w lesie jest doskonałym tłem do wspaniałego snu, który ukoi ciało i umysł zarówno dorosłego, jak i dziecka. Wypróbuj ten skuteczny usypiacz, jakim jest szum wodospadu leśnego i pozwól Twojemu dziecku zasnąć głębokim i przyjemnym snem. 

Gorąco polecamy również nasz niezwykle skuteczny szum oceanu, który uspokoi płaczącego malucha. Zapraszamy także na nasz kanał YouTube, na którym zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl