Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Wyciszająca muzyka do żłobka. Usypiająca muzyka & brązowy szum. Usypia w 2 minuty
Żyrafa na kolorowym tle z napisem "Muzyka do żłobka".

Wyciszająca muzyka do żłobka 

Jeśli szukasz sposobu na uśpienie maluchów to ta wyciszająca muzyka do żłobka jest właśnie dla Ciebie! Wprowadzenie maluszka w atmosferę spokojnego snu może być wyzwaniem dla wielu opiekunów. Właśnie dlatego muzyka uspokajająca odgrywa tak istotną rolę w procesie usypiania dzieci. Muzyka relaksacyjna, zwłaszcza ta dedykowana najmłodszym, może stworzyć idealne tło do wyciszenia, zapewniając maluszkowi komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nasza wyciszająca muzyka do żłobka to nie tylko piosenki do snu, ale również brązowy szum, który uspokaja niemowlęta w zaledwie dwie minuty. Od muzyki do żłobka, przez muzykę do przedszkola, aż po muzykę dla niemowląt, jest wiele specjalnie skomponowanych utworów, które mają za zadanie uspokoić i usypiać najmłodszych. To właśnie ta kojąca muzyka, dostosowana do potrzeb dzieci, pomaga wyciszyć ich myśli i wprowadzić je w błogi sen. To najlepsza muzyka na uspokojenie i wyciszająca muzyka dla dzieci. Spróbuj skorzystać z niej przy dzisiejszej drzemce! 

Usypiająca muzyka & brązowy szum usypia w 2 minuty

Usypiająca muzyka & brązowy szum usypia w 2 minuty! Niektóre dzieci potrzebują dodatkowego wsparcia w zasypianiu, zwłaszcza jeśli są bardziej wrażliwe na bodźce zewnętrzne. Usypiająca muzyka, czyli muzyka do spania w połączeniu z brązowym szumem może być idealnym rozwiązaniem. Brązowy szum, będący kombinacją różnych dźwięków o różnych częstotliwościach, działa jak kojąca tarcza przed hałasami otoczenia. Dodanie do tego spokojnej muzyki, muzyki na wyciszenie specjalnie stworzonej do uspokojenia i wyciszenia, tworzy niezwykle relaksującą atmosferę. Już po dwóch minutach dziecko spokojnie zaśnie. Nie tylko dorosłym czasem trudno jest odnaleźć spokój i wyciszenie. Dzieci również potrzebują momentów relaksu, szczególnie przed snem, dlatego muzyka wyciszająca jest doskonałym rozwiązaniem dla dzieci. Spokojna muzyka do snu dla dzieci jest jak magiczny klucz otwierający bramy spokojnego snu.

Serdecznie zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego wpisu "Hipnoporód. Muzyka do porodu. Relaksująca muzyka dla kobiet w ciąży". Zajrzyj także na nasz kanał YouTube, gdzie zamieszczamy inne szumy i kołysanki dla dzieci, które mogą Ci się spodobać. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl