Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

MEDYTACJA prowadzona DLA DZIECI w wieku 4-12 LAT Twoje dziecko tego potrzebuje
MEDYTACJA prowadzona DLA DZIECI w wieku 4-12 LAT Twoje dziecko tego potrzebuje

Medytacja - Twoje dziecko tego potrzebuje 

Czy medytacja pomaga dzieciom? Oczywiście! Obejrzyj video „MEDYTACJA prowadzona DLA DZIECI w wieku 4-12 LAT Twoje dziecko tego potrzebuje” i przekonaj się, że medytacja działa cuda u dzieci. Być może nie zdajesz sobie sprawy, ale Twoje dziecko może przeżywać na co dzień ogromny stres. Bardzo pomocna w tej sytuacji może okazać się medytacja dla dzieci. Niestety większość rodziców bagatelizuje problemy dzieci twierdząc, że ich problemy są małe i nieistotne. To ogromny błąd! Odstresowanie dziecka jest niezwykle ważne! Jeżeli będziesz bagatelizować problemy dziecka i przestaniesz okazywać mu wsparcie, to jego psychika może zostać zrujnowana! Dziecko w takiej sytuacji traci poczucie własnej wartości. To zaskakujące, że takie sytuacje mogą doprowadzić do złego samopoczucia psychicznego, ale też fizycznego np. poprzez powstawanie alergii. Spróbuj postawić się na miejscu dziecka i przypomnij sobie jakie Ty miałeś problemy w jego wieku. Zastanów się jak pomóc dziecku pokonać stres. Jeżeli dziecko nie umie poradzić sobie z emocjami, będzie zachowywało się niegrzecznie, a nawet może stać się agresywne. Objawy stresu u dziecka mogą być całkiem inne np. pociecha może stać się bardziej płaczliwa, może też zamknąć się w sobie, a nawet moczyć w nocy łóżko! Jeżeli chcesz zadbać o zdrowie psychiczne dziecka, możecie spróbować wspólnej medytacji. Taka medytacja zwiększa zaufanie u dziecka. Tym sposobem również możesz zwiększyć poczucie wartości u dziecka i pogłębić wasze rodzinne więzi :).

MEDYTACJA prowadzona DLA DZIECI w wieku 4-12 LAT

Dlaczego medytacja prowadzona DLA DZIECI w wieku 4-12 LAT jest istotna? Przedstawione wideo, jest sprawdzone i pomaga dziecku ze stresem! Relaksacja dla dzieci na chmurze to bardzo profesjonalnie wykonany film :)! Taka medytacja dzieci ma ściśle wyznaczony schemat działania. Wszystko przedstawione w filmie jest bardzo przejrzyste. Nasza medytacja krok po kroku jest bardzo intuicyjna i możemy śmiało stwierdzić, że właśnie tego Twoje dziecko potrzebuje! Regularna medytacja dla dzieci pomoże im żyć bardziej świadomie. Dziecko skupi się na głosie instruktora. Następnie pociecha nauczy się panować nad swoim oddechem, a z czasem nawet - nad swoimi emocjami! Relaks dziecka jest potrzebny! Dla dzieci każde nowego doświadczenie jest niezwykle stresujące. Zadbaj o jego komfort i pokaż mu, że może na Ciebie liczyć. Proponowana medytacja dla dzieci ćwiczenie, pomoże mu zapanować nad nieposkromionymi myślami. Film medytacja dzieci pozwala pociechom złapać upragniony balans życiowy! Masz jeszcze wątpliwości czy medytacja uspokaja dzieci? Obejrzyj wideo i obserwuj jakie pozytywne zmiany do życia dziecka może przynieść medytacja :)!

Zapoznaj się z naszym poprzednim artykułem „Jak ubierać dziecko wiosną?".
Odwiedź także nasz kanał na Youtube.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl