Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Podróż ponad chmurami. Magiczna muzyka & brązowy szum. To połączenie jest niesamowicie skuteczne!
Śpiące dziecko na tle chmur

Podróż ponad chmurami

Przeżyj z nami niesamowitą podróż ponad chmurami! To wyjątkowe video potrafi głęboko wyciszyć, a magiczna muzyka sprawi, że Twoje dziecko zaśnie z mgnieniu oka. Jest to szczególna muzyka usypiająca dla dzieci, która działa niezwykle skutecznie w zaledwie kilka minut! Spraw, że Twoje dziecko poczuje się jak ponad chmurami, dzięki tej muzyce głębokiego snu. Dokładnie skomponowana muzyka jak z bajki w towarzystwie szumu wiatru sprawi, że Twoja pociecha poczuje się wyciszona i senna. Usypianie dziecka często nie należy do szybkich i łatwych procesów, jednak dzięki tej kołysance dla dzieci stanie się to znacznie łatwiejsze. Przekonaj się jak szybko nasza senna podróż ponad chmurami, pomoże w uśpieniu Twojego bobasa! 

Magiczna muzyka & brązowy szum

Magiczna muzyka & brązowy szum to połączenie najskuteczniejszej muzyki relaksacyjnej. Brązowy szum sprawdza się idealnie jako tło dźwiękowe, które pomaga maskować inne dźwięki i stwarza atmosferę spokoju i komfortu, co może pomóc dziecku w zasypianiu. Dzieci często reagują pozytywnie na monotoniczny dźwięk brązowego szumu, ponieważ przypomina im dźwięki, których doświadczały w łonie matki. Dzięki połączeniu kołysanki dla dzieci, szumu wiatru i pianina do snu, Twoja pociecha spokojnie zaśnie. Głęboko relaksującej muzyce towarzyszy ciemne, czarne tło, które celowo nie rozprasza podczas odsłuchiwania. Jest to sprawdzona spokojna muzyka do snu, która podpowie Ci nie tylko jak uśpić dziecko ale także wyciszyć rodzica. Skuteczność tej usypianki dla dzieci jest bardzo wysoka. Spróbuj jej przy dzisiejszej drzemce malucha!

 

Zachęcamy również do obejrzenia i odsłuchania zapierającej dech w piersiach podróży ponad chmurami.

Gorąco polecamy zapoznanie się z poprzednim wpisem z muzyką do kąpieli dla bobasa. Zajrzyj także na nasz kanał YouTube, gdzie zamieszczamy inne szumy i kołysanki dla dzieci, które mogą Ci się spodobać. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl