Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Biały szum Czarny ekran 1 godzina, Błyskawiczny sposób na uśpienie dziecka
Biały szum Czarny ekran 1 godzina, Błyskawiczny sposób na uśpienie dziecka

Biały szum 

Biały szum to niezwykle skuteczny sposób, by dziecko spało głęboko i spokojnie. Jeśli Twój maluszek ma problemy z zasypianiem, to koniecznie musisz wypróbować tę metodę. Czarny ekran w naszym filmie sprawi, że światło telefonu, tableta czy laptopa nie będzie razić i rozpraszać maluszka. Malutkie dzieci często mają problemu z zasypianiem w całkowitej ciszy, bo kiedy przebywały w brzuchu mamy, słyszały szum i różne dźwięki otoczenia. 

Błyskawiczny sposób na uśpienie dziecka 

Biały szum, który przygotowaliśmy, przypomina niemowlakom warunki, które słyszały w brzuchu matki. Dlatego uspokajają się podczas słuchania białych szumów. Maluszki czują się przy szumie bezpiecznie i zasypiają w mgnieniu oka! Biały szum na youtube to świetny trick na spokojny i bezpieczny sen dzieci!

Wypróbuj również muzykę głębokiego snu [CZARNY EKRAN] 💙 Głęboka relaksacja przed snem

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy, bardzo skuteczny szum prenatalny do snu dla dzieci. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

Zapoznaj się także, z naszym kolejnym filmem „Som de Chuva para Dormir e Relaxar Tela Preta 1 HORA" :). 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl