Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum prenatalny - czyli co słyszy dziecko w brzuchu? Ten szum uśpi niemowlę
Szum prenatalny - czyli co słyszy dziecko w brzuchu? Ten szum uśpi niemowlę

Szum prenatalny - czyli co słyszy dziecko w brzuchu?

Co słyszy dziecko w łonie matki? Szum prenatalny, czyli dźwięk krążenia krwi, bicia serca, szum wód płodowych czy dźwięki, które wydają jelita matki przy trawieniu. Dlatego przygotowaliśmy film z szumem, który przypomni dziecku te dźwięki z życia płodowego. Ten szum uśpi niemowlę, bo maluch poczuje się bezpiecznie i błogo. Szum wód płodowych, bicie serca, płynąca krew - to dość głośne dźwięki które słyszy dziecko w łonie matki. Dlatego po narodzinach dziecko nie jest przyzwyczajone do całkowitej ciszy. Maluch często zasypia na spacerze, przy rozmowach, przy szumach. Szumy najlepiej przypominają dziecko odgłosy z okresu prenatalnego. Maluch słysząc znajome mu dźwięki czuje się bezpiecznie i szybko zasypia. Nasz sposób na usypianie dzieci naprawdę działa! Koniecznie go wypróbuj :) 

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy, bardzo skuteczny film z szumami fal morskich. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.
Jeżeli chcesz posłuchać pełnej wersji filmu zapraszamy do naszego nowego klipu.

Posłuchaj co słyszy dziecko w brzuchu mamy! Te dźwięki usypiają niemowlę po narodzinach - MEGA TRICK - obejrzyj nasze 12 godzinne wideo :).  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl