Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

✨Usypiający Szum Suszarki Dla Niemowląt Od Lulanko , HIT W USYPIANIU DZIECI! 12 Godzin ✨
858.jpg

Magiczny biały szum

Kiedy z otoczenia dochodzą do uszu dziecka rozpraszające bodźce dźwiękowe, może mieć ono problem z zaśnięciem. Jeśli jednak podczas zasypiania włączymy mu dźwięki, które mają za zadanie zagłuszyć głosy pochodzące z otoczenia, łatwiej odpręży się i zaśnie. Takimi dźwiękami są białe szumy, czyli jednostajne, uspokajające odgłosy, najczęściej wydobywane z urządzeń elektryczych jak suszarka, odkurzacz, klimatyzacja. W dzień, wśród kakofonii innych dźwięków, nie zwracamy na nie uwagi. Jednak w porze wieczornej, podczas zasypiania, dźwięki te zagłuszą inne i pozwolą odpowiednio się zrelaksować. 

 

Sposób na spokojny sen niemowlaków

Biały szum ma niesamowite właściwości usypiające małe dzieci. Niemowlaki przychodząc na świat, zmieniają swoje otoczenie i na początku trudno im się przystosować do nowych warunków życia. Biały szum uspokaja je, ponieważ przypomina nieco warunki akustyczne, w jakich żyły przez 9 miesięcy w brzuchu mamy. Dodatkowo dźwięki relaksujące mogą też pozytywnie wpływać na zdrowie maluszków, poprawiając układ krążenia, łagodząc ból i zmniejszając napięcie mięśni. 

 

Usypiający szum suszarki

Szum suszarki, który pozostaje włączony przez 12 godzin, nie tylko uśpi dziecko, ale też pozwoli mu nie budzić się w ciągu nocy i spokojnie spać. Delikatny szum suszarki ma właściwości uspokajające, ale też łagodzi ból ząbkowania i kolek. Dzieci uwielbiają biały szum suszarki, śpią przy nim jak aniołki :) 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl