Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

❄︎Zamieć śnieżna, biały szum zamieci śnieżnej CZARNY EKRAN! Szum śnieżycy do snu Lulanko ❄︎
996.jpg

Zamieć śnieżna

Szum zamieci śnieżnej to jeden z najskuteczniejszych dźwięków do usypiania dzieci. W niewiarygodnie szybkim tempie potrafi on uspokoić płaczące niemowlaki i pomaga im zasnąć.  Monotonne dźwięki sprawiają, że dziecko wsłuchując się w nie, szybko się uspokaja i usypia. To również doskonały dźwięk do zasypiania dla większych dzieci, a także dorosłych, którzy mierzą się z problemami z zasypianiem. Dodatkowo na filmie umieściliśmy czarny ekran, by podczas słuchania w sypialni dziecka panował całkowity mrok.

Biały szum zamieci śnieżnej

Szum śnieżycy działa tak skutecznie na dzieci, bo przypomina im dźwięki, które słyszały w brzuchu mamy. Przez to mogą poczuć się bezpiecznie i zasnąć spokojnie na całą noc. Kiedy maluch jest niespokojny i płacze i żadne sposoby na uspokojenie go nie działają, to szum zamieci śnieżnej skutecznie go wyciszy. To również świetna pomoc w ululaniu maluszka, który cierpi z powodu kolek i bolesnego ząbkowania!

 Wypróbuj również najnowszy szum zamieci śnieżnej + czarny ekran i śnieżny szum na dobranoc.

Serdecznie polecamy także usypiające dźwięki jadącego samochodu dla niemowlaka. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

 

 Zobacz także nasz szum zamieci śnieżnej i relaksujące ognisko :).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl