Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Bach dla dzieci - Air on a G string - Muzyka klasyczna dla dzieci do snu
998.jpg

Bach dla dzieci 

Muzyka klasyczna daje nie tylko niezwykłą przyjemność słuchania, ale również ma niezwykłe działanie. Klasyczna muzyka jest szczególnie polecana dla małych dzieci. Wspomaga ona ich rozwój, ale również jest skuteczną metodą uspokajanie i usypiania maluchów. Przygotowaliśmy jeden z najbardziej znanych utworów Bacha - Air on a G string, który pomoże uspokoić malucha,a także uśpi go na całą noc. Muzyka klasyczna dla dzieci to duża pomoc dla rodziców, którzy próbują uśpić swojego maluszka.

Dziecko zaśnie po 2 minutach

Muzyka klasyczna dla dzieci do snu to najlepsza kołysanka! Przepiękna melodia sprawi, maluszek zaśnie bez płaczu i marudzenia, a także prześpi całą noc bez przebudzeń. To również świetny sposób na ukojenie bólu, spowodowanego kolkami i bolesnym ząbkowaniem. Muzyka klasyczna nie tylko usypia dzieci, ale także ma bardzo pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój malucha. Dlatego warto włączać dziecku utwory Bacha również w czasie zabawy, jedzenia, czytania. 

Polecamy również Brahms Lullaby - jedną z najpiękniejszych kołysanek na świecie, a także nasz kanał YouTube, gdzie znajdziecie m. in. białe szumy i inne piosenki dla dzieci.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl