Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Liczenie owiec do snu, muzyka kołysanki dla niemowląt do spania, animacja liczenia owiec
1022.jpg

Liczenie owiec do snu

Liczenie owiec to jeden z najskuteczniejszych sposobów na szybkie zasypianie. Dzieci, kiedy nie mogą zasnąć, powinny skupić się na monotonnym obrazie. Dlatego przygotowaliśmy animację ze skaczącymi przez płot owcami i kołysanką, które sprawią, że dziecko uśnie w kilka minut. Liczenie owiec jest skutecznym sposobem usypiania dziecka, ale także świetnym sposobem radzenia sobie z bezsennością także u dorosłych. Kto z nas nie liczył owiec w głowie, kiedy miał problem z zaśnięciem?

Kołysanki dla niemowląt

Twój maluszek, kiedy tylko usłyszy melodię spokojnej kołysanki, natychmiast przestanie płakać i uspokoi się. Kojące dźwięki kołysanki dla niemowląt są delikatne i niezwykle wyciszające. Pomagają nie tylko zasnąć maluszkom, ale również koją ich ból, a także zmniejszają napięcie. To również bardzo dobry sposób na ukojenie płaczącego niemowlaka, który cierpi na kolki. 

 

 

Polecamy również naszą kołysankę i animację z podwodnym światem, a także nasz kanał YouTube, gdzie znajdziecie m. in. białe szumy i inne piosenki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl