Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka jazzowa dla dzieci, dziecięcy jazz, kołysanka jazzowa - relaks i sen dziecka
1008.jpg

Kołysanka jazzowa

Dzieci bardzo łatwo zasypiają przy przyjemnych dźwiękach muzyki. Muzyka jazzowa to nie tylko doskonała muzyka relaksacyjna dla dorosłych, również dzieci bardzo dobrze przy niej odpoczywają. Nasza kołysanka jazzowa dla dzieci pomoże każdemu maluchowi w zapadnięciu w zdrowy i spokojny sen. Już po kilku minutach od włączenia naszej muzyki jazzowej dla dzieci pociecha uspokoi się i zaśnie.  

Relaks i sen dziecka

Niemowlaki często mają problemy z wyciszeniem emocji przed snem, dlatego tak trudno im spokojnie zasnąć. W wyciszeniu tych emocji niezwykłą pomocą jest muzyka. Kołysanki uspokajają oddech dziecka, rozluźniają mięśnie i sprawiają, że maluch czuje się bezpiecznie. Jazz dla dzieci, który przygotowaliśmy, to nie tylko wspaniała kołysanka, ale również muzyka, którą możesz włączać dziecku w ciągu dnia. Słuchanie jazzu zrelaksuje zarówno rodzica, jak i dziecko :)

 

Polecamy również najpiękniejszą muzykę dla dzieci do zasypiania, a także nasz kanał YouTube, gdzie znajdziecie m. in. białe szumy i inne piosenki dla dzieci.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl